יום שלישי, 5 ביוני 2018

קיץ מרענן עם fa סדרות חדשות לאישה ולגבר לריח מרענן והגנה אפקטיבית מפני זיעה...

חלק מתופעות בקיץ שממש מרגיזות אותי באופן אישי זה ריח זיעה וגם להריח ריח זיעה מאנשים שנמצאים לידי, מודה ממש קשה לי עם זה, אין מה לעשות בקיץ מתקלחים יותר וגם שמים כמה פעמים ביום דאורדורנט כי פשוט חייבים, כשחם אז מזיעים ואם נמצאים הרבה בחוץ אז בפרט, והכי כיף שיש כל הזמן שדרוגים בתחום.
Fa משיקה סדרות חדשות לאישה ולגבר ומרחיבה את מגוון הדאודורנטים במיוחד בשבילך:

סדרת   Fa ISLAND VIBES נוצרה בהשראת האיים האקזוטיים הוואי ופיג'י ומציעה ניחוחות מרעננים של אבטיח עם שילוב של פרח אילנג-אילנג (ylang ylang) ובניחוח אננס ופרחי פרנג'יפני להרגשה נעימה ורעננה לאורך זמן.

הסדרה מעניקה הגנה אפקטיבית עד 48 שעות באמצעות טכנולוגיית ה-Duo Release המזהה תנועה ולחות עם הופעת הריחות, משחררת ניחוח רענן במשך כל היום, כמו כן, הפורמולה מונעת היווצרות של כתמי זיעה ועל כן אידיאלית לקיץ במיוחד.
לאחר שהרחתי  את הריחות המעולים, והשתמשתי בסדרה החדשה של Fa, קודם כל הריח משגע ניחוח מרענן ואקזוטי, ממש התפעלתי מהריחות, וכמובן שהסתקרנתי לדעת איך אריח בסוף היום, האם תשאר רעננות וריח טוב גם לאחר טיולים וסידורים, ואכן כן הפורמולה עובדת ומוכיחה את עצמה ואין ריח וכתמים של זיעה, יפה מאוד וכל הכבוד הסדרה החדשה נהדרת.
הסדרה כוללת 2 דאודורנטים ספריי ורול און אחד.
גם לגבר מגיע תכירו, את סדרת Fa INVISIBLE POWER העונה על כל הדרישות שהגבר צריך – הגנה וביטחון ללא פשרות.

סדרת דאודורנטים בניחוח רענן הנשמר עד 72 שעות ועם הגנה מתקדמת מפני זיעה וריח גוף. טכנולוגיית Sweat Detect מונעת הזעה ומספקת הגנה משולשת מפני כתמי הזיעה הנפוצים ביותר – כתמים לבנים, צהובים וכתמים שמנוניים על הבגדים. הסדרה כוללת דאודורנט ספריי ורול און אנטי פרספירנט.
מוצרי הסדרות החדשות שלFa  מוצעים במחיר מומלץ לצרכן של 14.90 שקלים
ניתן להשיג ברשתות השיווק, רשתות הפארם ובחנויות המובחרות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה