יום שבת, 9 ביוני 2018

זמן קריאה לילדים - "ארץ הילדים" מאת עפר גרוזברד איורים דני קרמן...

הספר "ארץ הילדים" מאת עפר גרוזברד, הוא סיפור מסעם של קבוצת ילדים בעולם של מבוגרים, ״אזן המן״ – המנהל הרשע וחבריו המורים נלחמים בהם כדי להפוך אותם למבוגרים,המלחמה היא לחיים ולמוות וכל האמצעים כשרים, הילדים נשבעים להישאר לנצח ילדים ואפילו כשיהיו מבוגרים ,בלב שלהם ישארו תמיד תמיד ילדים.

מבוגר, זה ילד ששכח שהוא ילד, מין ילד כזה שהכריחו אותו לאורך חיי לעטות מסכה של מבוגר עד שהוא שכח מה יש מתחת למסכה ומי הוא באמת, הוא שכח לשחק, לצחוק ולהנות ובמקום זאת הוא הולך לעבודה בבוקר וחוזר בערב, הילדים בספר והקוראים המתלוים אליהם למסע אוספים חויות משמעותיות כדי להישער לנצח ילדים. האם יצליחו?
הספר מיועד לכו-לם, במיוחד לילדים המבוגרים שבינינו.
ספר מקסים שמזכיר גם למבוגרים שכדאי לחזור להיות קצת ילדים, להשטות, לצחוק, לשחק ובעיקר להנות מהרגעים הקטנים, כי שהיינו ילדים פעלנו מתוך תמימות בלי יותר מידי מחשבות ובעיקר נהנינו מהדברים הקטנים של החיים,גם אם נאמץ חלק מהדברים והילדים שיקראו את הספר יקחו איתם גם להמשך את אותה קלילות זה יהיה נהדר לכולם.
עפר גרוזברד הוא בעקר ילד שאוהב לשחק, לצחוק וליצור (ofer-grosbard.com). הוא גם בוגר הפקולטה להנדסת מחשבים בטכניון, פסיכולוג קליני ובעל תואר דוקטור בישוב סכסוכים.
ספר: "ארץ הילדים,   מאת:עפר גרוזברד
איורים:דני קרמן
כריכה עבה
200 עמודים, 79 ש"ח
הוצאת סטימצקי
להשיג ברשתות ובחנויות הספרים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה