יום ראשון, 3 ביוני 2018

זמן קריאה לילדים - פיהוק גדול מי יכול ? מאת מוניקה סויני...

חשוב מאוד להקריא לילדים ספרים כחלק מקשר בין ההורים לילד, זמן הקראת ספר הינו זמן איכות נהדר, כשילדיי היו קטנים אהבתי לקרוא להם את הספרים לפני השינה, היה  טקס קבוע של קריאת ספר שהם בחרו מכמה אופציות, ספר הילדים שקיבלתי לסקירה "פיהוק גדול - מי יכול?", שכתבה מוניקה סויני, ואיירה לורה ווטקינס, הינו ספר ממש מקסים עם תמונות יפות יפות, שהילדים ישמחו לשמוע, ובהחלט יעזור להם להרדם עם חיוך ובקלות רבה יותר, כך שההורים מרוויחים גם ספר נפלא להקריא לילדים וגם דרבון מועיל לילדים להרדם בנועם ובשלווה.


פיהוק גדול – מי יכול? הוא ספר מקסים שילדים בכל גיל יאהבו ויבקשו לשמוע בכל ערב. הקריאה זורמת בנינוחות ומשמשת כלי עזר חשוב עבור ההורים בשגרת ההשכבה לישון ובהכנסת הילד בנועם אל עולם השינה. ספר זה הוא תוספת חשובה למדף הספרים של הילד ומתנה מיוחדת להורים חדשים ולהורים שבדרך.
דבורה פֵּדריק, מייסדת המכון לשינה

סיפור ערש מפי הורה או מבוגר אוהב, שהילד מצפה לו כחלק משִגרת ההשכבה לישון, הוא אחד האמצעים ליצירת בסיס נפשי בריא ואיתות למוח ולגוף על השינה המתקרבת. אני אוהבת במיוחד את פיהוק גדול – מי יכול? משום שהוא מעורר את דמיונו של הילד ומעודד אותו למשחק תפקידים של צלילה אל השינה יחד עם בעלי החיים המופיעים באיורים המקסימים. אני ממליצה לכל מיודעיי ומטופליי להשתמש בספר הזה כאמצעי מוצלח שיסייע לילדים להירדם בשלווה.
ג'ני ג'וּן, יועצת שינה בעלת מוניטין, מדריכת הורים מוסמכת ואם לארבעה

ספר מקסים שיעזור לילדכם לשקוע בשינה מתוקה.
השכבת הילד לישון היא לעיתים אתגר לא קל. פיהוק גדול – מי יכול? מיישם שיטות בדוקות להרגעה באמצעות קריאה נינוחה של סיפור לפני השינה על בעלי חיים המכינים את עצמם לשנת הלילה. עִקבו אחר ההמלצות לשִגרת ההשכבה לישון מפי מומחית השינה לילדים לורֶן יֶלווינגטון, וקִראו את סיפור הערש בטון רגוע שירדים את הילד בשלווה. כל איור של בעל חיים המתכונן לשינה מזמין את הילד לפהק יחד איתו. החזרות הרגועות, הסוגסטיביוֹת, ינסכו בילד ישנוניות ותחושה של חום וביטחון, עד שישקע בשינה. מִטָלֶה צמרירי המפהק פיהוק מתפנק ועד גור הקנגורו המצטנף בכיס של אימא, הקריאה במיטה תהיה עבור ילדכם דרך אוהבת ושלֵווה אל עולם החלומות.

מוניקה סוויני היא סופרת ילדים, ספריה רבי–המכר תורגמו ליותר מעשר שפות ונמכרו ביותר משני מיליון עותקים ברחבי העולם. 
לורה ווטקינס אהבה תמיד סיפורים, ציורים ושוקולד, לשמחתה, היותה מאיירת מאפשר לה ליהנות מכל אלה.
ספר הילדים: "פיהוק גדול - מי יכול?",    מאת:מוניקה סויני
איורים: לורה ווטקינס
36 עמודים, 74 ש"ח
כריכה קשה
בהוצאת זימזון מבית ספר לכל.
ניתן להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות
ובאתר האינטרנט: http://www.bookme.co.il

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה