יום שישי, 1 ביוני 2018

ליימן שליסל מציעה: חטיפי הקרח של פּוֹלָרֵטִי בארבעה טעמים מרעננים: תות, דובדבן, תפוז ולימון..

קיבלתי להתנסות את הקרחונים הטעימים של פּוֹלָרֵטִי (POLARETTI), שמשווקים ע"י חברת ליימן שליסל, הקרחונים מגיעים באריזה צבעונית בארבעה טעמים מרעננים, תות,דובדבן,תפוז ולימון, חטיפי הקרח של פּוֹלָרֵטִי הינם היחידים מסוגם בארץ המכילים מיץ פרי, הם בעלי מרקם המזכיר סורבה קפוא, אינם מכילים צבעי מאכל (הצבע מתקבל מהפרי בלבד), אינם מכילים חומרים משמרים והם ללא נתרן וללא גלוטן, חטיפי הקרח פּוֹלָרֵטִי מתאימים לטבעוניים שכן אינם מכילים חומרים מן החי.

בקיץ הכי כיף להתרענן עם משהו קריר שמאוד מאוד חם, וגם הילדים וגם המבוגרים נהנים מאכילת קרחונים כדי להתקרר קצת וגם כדי להנות מהטעם המתוק, אחד מהדברים שאני פחות אוהבת בכל מה שקשור לקרחונים שחלקם מבוססים על צבעי מאכל ועל חומרים שממש אינם רצויים, ומאוד אהבתי שהקרחונים החדשים של פּוֹלָרֵטִי מכילים מיץ פרי ללא חומרים משמרים, וכמובן שגם טעמתי כדי לעדכן לגבי הטעם אז ממש אהבתי, אני טעמתי את טעם הדובדבן וזה היה ממש טעים,ואיכותי ואני בהחלט ממליצה.

חטיפי הקרח פּוֹלָרֵטִי המיוצרים באיטליה, הם שילוב מושלם בין רכיבי פרי ובין חטיפי קרח שילדים אוהבים - מה שהופך את פּוֹלָרֵטִי לחטיף קרח אולטימטיבי, הם מגיעים במאגדת המכילה 10 חטיפים אישיים, כל חטיף בנפרד בעל פתיחה נוחה וקלה, חטיפי הקרח של פּוֹלָרֵטִי מגיעים בארבעה טעמים מרעננים ואהובים, בהם: דובדבן, תות, תפוז ולימון.

חטיפי הקרח פּוֹלָרֵטִי מוצעים במחיר של 9.90 ₪ לאריזת מאגדת המכילה 10 קרחונים אישיים, ניתן להשיג ברשתות השיווק הנבחרות, כשרות: פרווה בהשגחת בד"צ איגוד רבנים.
מותג פּוֹלָרֵטִי מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת ליימן שליסל אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון. ליימן שליסל מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ.
באתר החברה -   http://www.l-s.co.il
ניתן לקבל מידע אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה