יום שני, 22 בינואר 2018

ננו ג'ולרי – קולקציה יוקרתית עם טוויסט ייחודי...

היום הגעתי לחנות תכשיטים מיוחדת במינה ננו ג'ולרי שנמצאת בשוק הפשפשים ביפו שאני תמיד נהנית לטייל שם, הייחודיות של התכשיטים היפים, שמעבר לעיצוב המשגע ,על כל תכשיט יש כיתוב מיוחד שניתן לראות אותו בזכוכית מגדלת, כל תכשיט עם אמירה מיוחדת, כמו פסוק מקריאת שמע על חמסה מאבן אונקיס, עיצובים מיוחדים עם כיתובים של ברכות מיוחדות, מזלות,תכשיט מלב שכתוב בו אני אוהב ב-120 שפות, מה ששמעתם והכל ניתן לראות דרך זכוכית מגדלת,

בהחלט תכשיטים מאוד ייחודיים ומקוריים, איזה נחמד להציע הצעת נישואים למשל דרך תכשיט לאחר שההפתעה צפונה בו, או לקבל תכשיט עם מחשבה כמתנה.

על הרעיון  המקורי מאחורי חברת ננו ג'ולרי אחראי זוהר עזרא שהקים את החברה, מעצב תכשיטים בעל ניסיון ומוניטין רב שנים. את דרכו בענף התחיל זוהר במקרה, במזרח הרחוק ובאירופה,עם הזמן נמשך לתחום בצורה מקצועית, החל לנהל חנויות תכשיטים, התוודע לטעמם של הקהלים המקומיים והוקסם מנקודות הדמיון והשוני ביניהם ומהאופן בו תכשיט יכול לגשר על פערים תרבותיים וחברתיים.

קרדיט צילום:דביר כחלון
כשחזר לארץ, חבר זוהר למפעל שפיתח טכנולוגיה ייחודית, המחברת בין מתכות לאבנים,יחד עם העיצובים המרהיבים של ננו ג'ולרי, החל מהלך פיתוח הכולל התאמה של הטכנולוגיה לתכשיטים והתגברות על אתגרים שצצים בהתמודדות עם חומרי הגלם השונים.

עד כה נמכרו התכשיטים באתר המכירות המשגשג אמזון, כעת, מספר זוהר, נעשות הכנות להשקת בוטיק תכשיטים, שימכור בישראל את התוצרים הנפלאים שטרם נראו כמותם בארץ ובעולם, ואכן יש למה לצפות לפי מה שהתרשמתי.

הקולקציה הנדירה של ננו ג'ולרי כוללת כמה הפתעות מעניינות, למשל, קולקציה שלמה בה מוטבע בכתב מיניאטורי המשפט "אני אוהב אותך" ב-120 שפות, בנוסף היכולת של הלקוח "להרכיב" ולעצב בעצמו תכשיט, מאלמנטים מוכנים מראש כמו אבנים מסוגים שונים ושרשראות כסף וזהב, גולת הכותרת של התכשיטים הם הכיתובים והמסרים המוטבעים עליהם, הנעשים גם בהתאמה אישית, כיתוב יכול להיות ברכות למקבל התכשיט, פירוט תכונות המזל האסטרולוגי שלו, משפטי העצמה, תפילות של מבחר דתות, מסרים רומנטיים, משפטי השראה ועוד, הכל במגוון שפות וסגנונות.


הטבעת המסרים המיניאטוריים על האבנים נעשית באמצעות טכנולוגיה חדשנית וייחודית,בעתיד הקרוב, ניתן יהיה לקנות יהלומים עם מסרים מוטבעים עליהם, לשדרוג כל הצעת נישואין ומחווה רומנטית, לגבי שאר המסרים, ננו ג'ולרי מקפידה כי הם יהיו חיוביים, עם אופי אוהב, נעים ובעל ערך מוסף, זוהר מעיד כי הייחודיות של התכשיטים מהווה מקור השראה ומעוררת עניין רב ולכן פעמים רבות מתפתחת שיחה סביבם וסביב המסר שהם נושאים, לכן, יש הקפדה יתרה על יצירת תכשיטים הנושאים מסרים בעלי אג'נדה חברתית. המתקשים בקריאת המסרים יכולים להיעזר בזכוכית המגדלת היוקרתית שמצרפת ננו ג'ולרי לכל פריט המיוצר, על-מנת לוודא כי המסר אינו נעלם מעיניו של אף אחד.

הקולקציה היוקרתית כוללת אבנים שונות, אך זוהר מדגיש כי הן חייבות להיות חלקות לגמרי, לכן, לא תמצאו תכשיטים מאבנים כמו טורקיז, מונסון וטיגריי,הכוכבות של ליין התכשיטים הן אם כך אבנים סינטטיות כמו זרקוניה, סברובסקי ואונקיס, הפוליש והחיתוך של כל אבן, עולים בהרבה על הסטנדרט הממוצע והתוצאה היא תכשיט ללא רבב, בעל עיצוב ייחודי ונדיר ובעל טוויסט מיוחד במינו.

את התכשיטים המיוחדים ניתן לרכוש באתר של ננו ג'ולרי, בחנות אמזון וכמובן בבוטיק החדש, החברה מבצעת משלוחים לכל חלקי הארץ ומציעה אפשרות להזמנות גדולות.


ומה צופן העתיד? זוהר מבטיח שזו רק ההתחלה, צמידים מעוצבים, טבעות עם מסרים עוצמתיים, יהלומים שטרם נראו בעולם ועוד שימושים חלומיים בטכנולוגיה העתידנית – כל אלו יגיעו, ומהר יותר ממה שנדמה.
ממש ממליצה להגיע ולהתרשם ולקנות מתנה מפנקת וייחודית לעצמכם או למישהו שאתם אוהבים.
ניתן להשיג:

רבי יוחנן 6 תל אביב
www.nano-jewelry.co.il
1-700-55-61-66
פייסבוק: NANO Jewelry / תכשיטי ננו
אינסטגרם: nanostylejewelry

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה