יום חמישי, 18 בינואר 2018

סרט פעולה חדש בבתי הקולנוע "הנוסע" בכיכובו של ליאם ניסן....

הוזמנתי להקרנת בכורה של סרט הפעולה החדש "הנוסע" בכיכובו של שחקן נהדר ליאם ניסן, תארו לכם שאתם נוסעים שנים רבות ברכבת יום יום לעבודה, וביום בהיר אחד הבוס מודיע לכם שאתם מפוטרים, ובדרך הביתה עם כל המחשבות והפחדים ,אתם מקבלים הצעה של סכום כסף גדול שתשנה את חייכם, נותרה רק הבחירה האם לקחת את הכסף שנמצא ממש לידיכם או להניח לזה ולהמשיך בחייכם, בחירות בחיים תמיד עושות את ההבדל ולכל בחירה יש מחיר, כך גם בסרט הפעולה המותח והמקסים "הנוסע".

מייקל (ליאם ניסן), שוטר לשעבר וסוכן ביטוח בהווה, מפוטר מעבודתו ומוצא עצמו עומד מול נקודת משבר פיננסי, בדרכו הביתה ברכבת, מקבל מנוסעת מסתורית הצעה מפתיעה, שלא יכול לסרב לה: לאתר עבורה נוסע אלמוני, שהיא מחפשת ברכבת, לפני שזו תגיע לתחנה האחרונה.
אם יסכים, יקבל סכום כסף משמעותי. אך במהרה הוא מגלה, שתג המחיר על המשימה שלקח על עצמו גבוה מדי, והוא מוצא עצמו במירוץ נגד השעון, בניסיון להציל את כל הנוסעים מקונספירציית הפשע אליה נקלע, כמו גם את עצמו ואת משפחתו.
"הנוסע" הוא מותחן פעולה מטלטל על מסע פיזי ונפשי של אדם אחד, שמנסה לעשות את הדבר הנכון, כנגד כל הסיכויים, אהבתי מאוד את הסרט יש עניין, אקשן, למידה על החיים, ובהחלט סרט פעולה מרתק ומעניין, ממליצה מאוד לצפות, החל מ-18.1.17 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ.
מצרפת קישור לטריילר:
במאי: ז'אומה קולייט-סרה (נון סטופ)
שחקנים: ליאם ניסן (החטופה, נון-סטופ), ורה פרמיגה (תלוי באוויר, השופט), ג'ונתן בנקס (שובר שורות), פטריק וילסון (המייסד)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה