יום שלישי, 16 במאי 2017

מעבדות ים-המלח מציגה: MINERAL RADIANCE

חדש AHAVA מעבדות ים-המלח:


סדרת טיפוח פורצת דרך העשירה במינרלים פעילים מים המלח.
בסדרה 4 מוצרים עם OsmoGuard™, הפטנט הבלעדי ל-AHAVA!
הסדרה פותחה במטרה להגן על העור מפני נזקי הזיהום האורבני המאתגרים אותו מידי יום,
להמריץ עור עייף ולטעון אותו באנרגיה, ולהעניק לעור חיוניות וזוהר בזמן אמת.בשנים האחרונות יש עלייה מתמדת בזיהום הסביבתי, אבק, לכלוך, אובך, ערפיח, והכל ממש מזיק גם לעור הפנים שלנו וגם לגוף שלנו, בלתי אפשרי לחזור אחרונית בזמן לחיים נטולי זיהום סביבתי והערכות של שנות הקדמה צריכה להיות שונה תוך מגמה לדאוג לעצמנו כמה שיותר.
היום השתתפתי באירוע מקסים  של חברת אהבה מעבדות ים המלח בבית הספר ללימודי סביבה ע"ש פורטר באוניברסיטת ת"א, כשהסתכלתי מהחלונות ראיתי את הנוף האורבני שהעיר תל אביב מציעה והבנתי שממש חשוב לשמור על סביבה פחות מזהמת, או לפחות להשתמש בטיפוח לעור הפנים שיעזור לנו להתמודד עם מפגעי הזיהום גם בעורנו.


זיהום סביבתי – המחלה של המאה
מסקרים שונים עולה כי ירידה ברמת האנרגיה של העור, סימני עייפות, גוון עור עמום וחסר זוהר מטרידים את הצרכנים של היום, המרגישים כי זהו המחיר שהעור "משלם" על אורח חיים עמוס וקדחתני וסביבה אורבנית מזהמת. השמש וגורמי לחץ סביבתיים מחלישים את ההגנות של העור גורמים לתאים לאבד את היכולת שלהם לייצר אנרגיה, ולהאט את תהליך ההתחדשות שלהם.
זיהום אויר משמעו חדירה של מזהמים לסביבת המחייה הטבעית שלנו. זהו מצב כולל שבו לאוויר נוספים חומרים כימיים וביולוגיים שאינם נכללים בהרכבו הטבעי, ושחומרים אלה תוקפים את העור, פוגעים בבריאות, מייצרים רדיקלים חופשיים, גורמים לדלקות, אלרגיות, ונזק ל-DNA התאי. מתקפות רבות, יותר ממה שהעור יכול לשאת.
במרבית הערים בעולם איכות האוויר נמוכה ממה שנחשב בריא והזיהום הולך וגובר, חלקיקי זיהום האוויר מהווים גורם ישיר להזדקנותו המוקדמת של העור. בהתאם לכך גוברת הדרישה למוצרים המסייעים בהגנה על העור מפני נזקי סביבה ותומכים בחידוש האנרגיה.
הצרכנים בישראל
מחקר צרכנים שערכנו בישראל[1]  מצביע על כך שקיימת מודעות חלקית לגבי השפעת נזקי הזיהום על העור, אך עוד לא מודעים להיקפה.  
כאשר נשאלו בסוגית הנזק לעור, 2 מתוך 3 ישראלים ידעו שקיימת השפעה כלשהי, אך לא ידעו להגדיר אותה.
3\1 מהנשאלים הודו שאין להם מושג מהם נזקי זיהום האוויר.
למחצית מהנשאלים יש הבנה בסיסית בנושא, אבל רק12% מהם ציינו את ההשפעה של זיהום האוויר על הזדקנות העור.
כל הנשאלים הביעו רצון אמיתי להשכיל ולדעת יותר בנושא.
הסדרה פורצת הדרך של AHAVA מעבדות ים-המלח בהחלט נותנת מענה הולם לשיפור בריאות העור ולמניעת הזדקנות מוקדמת של העור, כולנו רוצים להיות יפים וצעירים לנצח אך עלינו גם לטפל בעצמנו ולשמור על העור הפנים ולא רק מנזקי השמש גם מנזקי הזיהום הסביבתי.


תכירו את OsmoGuard™, הפטנט הבלעדי ל-AHAVA, כל אחד ממוצרי הסדרה מועשר ב- ™OsmoGuard , פטנט בלעדי שלAHAVA  המשמש כמגן ביולוגי פעיל של העור מפני זיהום עירוני וסביבתי, עשן, חלקיקי פיח, אובך, מזהמים, אבק, לכלוך, אוזון ומזיקים התוקפים את העור ומשווים לו מראה עמום, חסר זוהר ומבוגר מכפי גילו.
לעור הזקוק לאנרגיה וטעינה מחודשת של זוהר, הנוסחה המתקדמת של Mineral Radiance מכילה את רכיב ה-™OsmoGuard  המוגן בפטנט, שילוב תמצית ה- Osmoter™ הבלעדית ל-AHAVA עם המרכיב הפעיל PolluStop™, להגנה מוגברת של העור מפני נזקי זיהום האוויר. הנוסחה פועלת בהרמוניה עם העור כדי לשפר את מראהו ותפקודו – משקמת אותו עם אנרגיה חיונית למראה זוהר ובריא.
הסדרה מעניקה לעור: הגנה - אנרגיה - זוהר "המוצרים בסדרת  Mineral Radianceמעניקים לעור הזקוק לכך תמריץ של אנרגיה וזוהר, עם נוסחה המספקת הגנה מפני גורמי זיהום מזיקים דוגמת ערפיח, עשן וחלקיקים מזיקים נוספים הנישאים באוויר, הידועים כגורמים להזדקנות מוקדמת של העור." אמר ברק אורנשטיין, סמנכ"ל השיווק של AHAVA מעבדות ים המלח.


הנוסחה OsmoGuard TM   - המרכיב הבלעדי והמוגן בפטנט של AHAVA. שילוב בין הרכיבים הפעילים הבלעדיים  Osmoter TM ו- PolluStop TM (ביוסכריד Gum-4), הפועל כ"מגן אורבני" בין הסביבה לבין העור ומגן עליו מפני 3 סוגים של סטרס שמקורו מזיהום:
אטמוספרי
UV
אורבני
Signaline S™  - המרכיב המרכזי ביצירת אנרגיה ורוגע עבור העור תמצית בוטנית[Ma1] [HL2]  המופקת משעוות חוחובה (Simmondsia chinensis) ומתמציות שמן זית (europaea Olea). היעילות יוצאת הדופן של Signaline S™  נובעת מההרכב המקורי[Ma3]  הליפופילי שלה. Signaline S™  הוכחה כממריצה את האנרגיה בתאי עור אנושיים (בבדיקות אין-ויטרו), כמאיצת אנזימי איתות וכמעודדת התחדשות של האפידרמיס ושל העור. בשילוב עם Osmoter™,  תמצית ה- Signaline S™  מרגיעה את העור ומפחיתה גירוי הנגרם על ידי מזהמים.
Venuceane™ - הגנה + ניקוי רעלים מנקה רעלים עוצמתי המדמה את ההגנה הטבעית של העור מפני נזקי השמש. Venuceane™ הוא דור חדש של הגנה רחבה, פעילה מפני קרינת השמש. (מרכיב זה קיים מסכה ובקרם לילה). לניקוי ג'ל ניקוי מינרלי ממריץ זוהר 100 מ"ל  Mineral Radiance Cleansing Gel

תכשיר ניקוי נטול שומן ונטול סולפט המטהר את העור ומנטרל בעדינות גורמי גירוי חיצוניים, לעור זוהר, רגוע ורענן, מועשר
ב-  OsmoGuard™, מגן על העור מפני זיהום אורבני. מכיל שמן חוחובה ו-Signaline S™, הממריץ את העור בזמן הניקוי –
מנקה את העור ביסודיות ואינו מותיר דבר [Ma4] מלבד ניצוץ של זוהר רענן.

לטיהור רעלים מסכת DETOX בוץ מינרלית 100 מ"ל Instant Detox Mud Mask

פתרון אנטי-זיהום מיידי. מועשר ב- OsmoGuard™, טיפול עשיר במינרלים זה עם בוץ מים המלח מחזק את העור מפני זיהום אורבני. בתוך 2 דקות בלבד, Instant Detox Mud Mask מרככת, מטהרת ומרגיעה את העור, מעדנת קמטים ומגנה על הרעננות הזוהר של העור. מכילה Venuceane™, המגביר את פעילות הטיהור הטבעית של העור.
להגנה ולחות קרם יום ממריץ זוהר SPF15 100 מ"ל Energizing Day Cream UVA/UVB/IR

הממריץ היומי של העור, קרם ממריץ זה משקם את הזוהר של העור ומחדיר לו אנרגיה. Osmoter™  ו- Signaline S™ המוגנים בפטנט של AHAVA, בנוסף למינרלים פעילים, פועלים באופן מתואם כדי להגביר את האנרגיה של תאי העור, להמריץ זוהר ולהעניק לעור רוגע ובריאות. מועשר ב- OsmoGuard™, הוא מגן על העור מפני זיהום, קרינה אולטרה-סגולה ואינפרא אדומה.
למניעת סטרס קרם לילה להפגת מתחים 50 מ"ל Overnight De-Stressing Cream

מחדש הנעורים הלילי של העור, קרם מרגיע זה מחדיר לעור תמריץ של לחות ואנרגיה מזינה, לשנת לילה נפלאה, מועשר ב- OsmoGuardTM, הוא מסייע לתקן נזקים ולהרגיע את העור מפני מתח וזיהום יומיומי העלולים לגרום להזדקנות מוקדמת. מכיל VenuceaneTM, מרכיב מגן רב עוצמה הפועל בשינה, ומעניק לעור את המנוחה והרוגע לו הוא זקוק.
הסדרה הנפלאה הזו מצטרפת למוצרים המעולים של אהבה ים המלח שעושים באהבה את המחקרים שלהם, מההתרשמות שלי זוהי סדרת מוצרים עם הסתכלות קדימה שנותנת פתרונות לשמירה על העור הפנים מפני הזיהום הסביבתי שזה חידוש.
את סדרת Mineral Radiance ניתן להשיג ברשת חנויות AHAVA,רשת סופר-פארם, חנויות פטור ממכס וחנויות נבחרות.
מחיר מומלץ לצרכן:
Cleansing  Gel (100 מ"ל) – 90 ₪
Instant Detox Mud Mask (100 מ"ל) – 139 ₪
Energizing Day Cream UVA/UVB/IR SPF15 (50 מ"ל) – 239 ₪
Overnight De-Stressing Cream (50 מ"ל) – 249
למידע נוסף, בקרו באתר:  http://www.ahava.co.il  והצטרפו אלינו בדף הפייסבוק


AHAVA   מעבדות ים המלח היא החברה המובילה בעולם בטיפוח מינרלי מים המלח.
AHAVA משלבת במוצריה טכנולוגיות חדשניות יחד עם כוחם של המינרלים מים המלח.

חטיבת המחקר והפיתוח של AHAVA הממוקמת לחופי ים המלח, שוקדת כ-30 שנים בחקר המינרלים,רשמה למעלה מ- 15 פטנטים בינלאומיים ופרסמה מאמרים מדעיים חשובים אודות תרומתם המובהקת של המינרלים מים המלח לטיפוח העור.
האיכות הגבוהה והלא מתפשרת של המוצרים הקנו ל-AHAVA שם עולמי, ובקרב הישראליםAHAVA  היא המתנה המבוקשת ביותר לנוסעים  לחו"ל.
מוצרי AHAVA נמכרים בלמעלה מ-30 מדינות, ברשתות מובילות ברחבי העולם ובחנויות קונספט ייחודיות בבודפשט, ברלין, סינגפור ועוד.

קרדיט צילום: מוטי פישביין

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה