יום שני, 15 במאי 2017

תאטרון בית לסין מציג לראשונה בישראל "ההצגה חייבת להיגמר"....

אתמול הוזמנתי להקרנה חגיגית של תאטרון בית לסין לראות את ההצגה שנקראת "ההצגה חייבת להגמר..."

מאת הנרי לואיס, ג'ונתן סאייר, הנרי שילדס
נוסח עברי: גור קורן, מורן רוזן, אודי בן משה
בימוי: אודי בן משה
זה היה אמור להיות הערב היפה בחייהם של שחקני להקת התיאטרון המקצועי רמת השקמה, ההצגה המעולה והמותחת שלהם "רצח באחוזת המילטון" הגיעה סוף-סוף לערב הבכורה שלה.

איריס הספרית, דני הפקח, אבישי הקבלן, מתן מבית הכנסת, נהג המונית באחו ואפילו ירון ממחלקת המים למדו את התפקידים שלהם בצורה מושלמת, והם מוכנים להציג בפניכם את אחת ההצגות המרתקות ביותר שתראו בשנים הקרובות.
לצערם ולשמחתכם, שום דבר ממה שהם חלמו עליו לא יקרה, אם חיפשתם דרמת מתח הכוללת רצח, מעילה כספית ובגידות, עדיף שתישארו בבית לצפות בחדשות, כי כל מה שיכול להשתבש בהצגת הבכורה הזו אכן ישתבש. 

זאת בהחלט אחת ההצגות הכי מיוחדות שתראו השנה, ובסופה בוודאי תסכימו גם אתם ש... ההצגה הזאת חייבת להיגמר!

זו הייתה  הצגה מצחיקה מאוד לא הפסקתי לצחוק מתחילתה ועד סופה, בהחלט לא ראיתי עדיין הצגה כזו משחק בתוך משחק, השחקנים היו פשוט מעולים ואני ממליצה מכל הלב רוצו לראות את ההצגה הזו, לא תרצו שהיא תגמר.
זוכת פרס האוליביה  לשנת 2015.
תפאורה: סשה ליסיאנסקי, תלבושות: אורנה סמורגונסקי, תאורה: נדב ברנע.
צפו בטריילר לקראת עליית ההצגה: https://www.youtube.com/watch?v=LZa-vUxr-HA
משתתפים (לפי סדר הא'-ב'): נעמה אמית, עופרי ביטרמן, לירון ברנס/עומר עציון, שירן הוברמן, אופיר וייל, יובל ינאי, אורי לייזרוביץ, יניב סוויסה.
קרדיט תמונות: כפיר בולוטין
להזמנת כרטיסים: https://www.lessin.co.il/shows/%D7%94%D7%94%D7%A6%D7%92%D7%94-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%91%D7%AA-%D7%9C%D7%94%D7%99%D7%92%D7%9E%D7%A8/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה