יום רביעי, 21 במרץ 2018

לקראת חג המצות Nutri Care מציגה פורמולה צמחית – L.X Care תערובת צמחים ופירות יבשים...

חג הפסח, חג המצות המסורתי, מהווה לרבים מאתנו מקור ל"חגיגה" לא פשוטה במערכת העיכול המתאפיינת לרוב בעצירויות, גזים וכאבי בטן, המצה היבשה גורמת לספיחת נוזלים בקיבה ועלולה לגרום לתופעות הללו, בנוסף לכך, סעודות החג הגדולות והמנות הרבות אינן מיטיבות עם מערכת העיכול.
מותג תוספי התזונה Nutri Care  מציע פורמולה צמחית מיוחדת: כמוסות "אל.אקס קר" – "L.X Care".

לאור הכרות של עם תוספי התזונה של  Nutri Care אני חייבת לציין שאני מאוד מרוצה מהחברה הזו, ולאחר התנסות בשלל תוספי תזונה שלהם ראיתי שהם ממש עזרו לי, כמוסות האל.אקס קר חשובות מאוד שיהיו בבית בגלל העומס על מערכת העיכול בחג פסח, במרבית החג אנחנו מוזמנים ומזמינים לארוחות חגיגיות ובשולחן החג יהיו מגוון מאכלים, ואני בהחלט אתנסה בכמוסות הללו בעיקר בגלל תסמינים של כאבי בטן לאחר אכילת מצות.

הנטורופתית ג'ולי ברוך מסבירה כי הפורמולה L.X Care ("אל.אקס קר") מכילה תערובת צמחים ופירות יבשים הידועים ברפואה הטבעית בהשפעותיהם על מערכת העיכול. בהם צמח הפלנטגו – צמח העשיר בסיבים מסיסים במים, המסייעים להסדרת פעולת המעיים; צמח האלואה – שמיוחסות לו תכונות של זירוז פעולת המעיים וניקוי מערכת העיכול על פי הרפואה העממית; ושוּמר – הידוע ברפואה הטבעית כמקל על כאבי בטן והפרעות עיכול.
כמו כן מכילה הפורמולה גם שזיפים ותאנים, הידועים בתכולת הסיבים הגבוהה שלהם. הסיבים מזרזים את פעולת המעיים, מקלים על עצירות וסופחים חומרים שונים במערכת העיכול כמו שומנים וסוכרים.
שימוש: 3-1 כמוסות ביום לפי הצורך.  
כשר לפסח לאוכלי קטניות בהשגחת בד"צ העדה החרדית.
מחיר לצרכן: 55 ₪ (לאריזה של 60 כמוסות).
להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת וחנויות טבע.
המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה