יום שני, 16 באפריל 2018

חברת "אחוה" משיקה טחינה אורגנית רגילה ומלאה בעיצוב חדש...

חברת "אחוה", יצרנית הטחינה, חלוה ומוצרי מאפה, יוצאת במיתוג מחדש לאריזות הטחינה האורגנית מתוצרתה' החברה משיקה טחינה אורגנית רגילה וטחינה אורגנית מלאה בעיצוב חדש, השם דגש על יתרונותיה של טחינה אחוה – היותה טבעית לגמרי, ללא תוספת מלח ועשירה בערכים בריאותיים כמו סידן, ברזל ובסיבים תזונתיים. 

את הטחינות המעולות של חברת אחוה אני מכירה היטב וזוהי הבחירה הראשונה שלי בעולם הטחינה, במהלך השבוע אני מכינה טחינה ביתית מעולה שהולכת נהדר עם סלט ירקות, קבב, קציצות כריכים ועוד, הטחינה האורגנית של אחוה בעיצוב החדש והמקסים ממש טחינה נהדרת, עם יתרון ענק בערכים בריאים לתזונה טובה.
כמובן שהכנתי עם הטחינה האורגנית טחינה נהדרת הוספתי לטחינה הגולמית, מים, שום, פטרוזיליה קצוצה ולימון ופשוט אין להשוות טחינה שמכינים בבית לטחינה קנויה הבדל ממש רציני בטעם ובערכים התוזנתיים, ממליצה בחום על הטחינות המעולות של חברת אחוה.

על פי דו"ח סטורנקסט לשנת 2107, מותג הטחינה של חברת "אחוה", הינו המותג הנמכר ביותר בישראל לשנת 2017, הובלת שוק עליו שומרת אחוה בשנים האחרונות. על פי הדו"ח, מחזיקה "אחוה" בנתח שוק כספי של 32.5% בקטגוריית הטחינה הגולמית ובנתח שוק כמותי של 41.6%. לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של "אחוה", הטחינה ללא ספק ממשיכה במגמת עלייה בביקוש. אחוה מובילה בפער לא קטן זאת משום שאחוה מוכרת את תוצרתה הטבעית והאיכותית במחיר שווה לכל נפש כחלק ממדיניות המחירים שלה. לדבריו, העיצוב החדש לאריזות הטחינה האורגניות של החברה הינו המשך ישיר לעיצוב החדש שהשיקה אחוה לפני כשנתיים לטחינות מתוצרתה, מהלך אשר הוכתר בהצלחה רבה ונהנה מאהדת הקהל.
כשרות הבד"ץ העדה החרדית ירושלים (פרווה).
מחיר מומלץ לצרכן: 10 – 13 ₪ לאריזת 500 גרם. 
להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה