יום חמישי, 24 במאי 2018

זמן קריאה - ספר חדש: "הקומה האלף"– מאת קת'רין מק'גי

ספרה החדש "הקומה האלף" שכתבה קת'רין מק'גי ,משלב בתוכו מותחן פנטזיה ומביא לקורא  את העיר ניו-יורק כפי שלא ראיתם אותה מעודכם, בניין של אלף קומות מתנשא עד השמיים, מראה זוהר של העתיד שבו הכול אפשרי, אם אתה באמת רוצה.

ברוכים הבאים למנהטן 2118, מאה שנה בעתיד.
ניו-יורק היא עיר של חידושים וחלומות.
כל אחד בה רוצה משהו, ולכל אחד יש משהו להפסיד.
העיר ניו-יורק בספר שונה ממה שאנו מכירים במיוחד בקומה האלף, הייתם מאמינים שיכול להיות שעוד מאה שנים נגיע לבניינים עם 1000 קומות, אולי זה עוד יקרה, אך בינתיים כיף לחיות בעולם הדמיון ופשוט להכנס לספר מרתק, שמתאים גם למבוגרים וגם לבני נוער.
בספר "הקומה האלף", החיצוניות המושלמת של לידה קול מסתירה התמכרות סודית לסם שלא הייתה צריכה להתנסות בו, ולנער שלא הייתה צריכה לגעת בו.
חייה החופשיים והיפים של אריס דוד-רדסון מתרסקים כשבגידה נוראית וכואבת קורעת את משפחתה לגזרים.
עבודתה של ריילין מאיירס באחת הקומות הגבוהות ביותר, מכניסה אותה לעולם ולרומן שלא חלמה אפילו שיכולים להיות אפשריים, אך האם חייה החדשים יכריחו אותה לוותר על חייה הקודמים?
ואט בקרדי הוא גאון טכנולוגי שמסתיר סוד: הוא יודע הכול על כולם, אבל כשהוא מתבקש לרגל עבור נערה מהקומות הגבוהות, הוא מוצא עצמו בסבך של שקרים איומים.
ומעל, בקומה האלף, ניצבת אייברי פולר, הנערה שהונדסה גנטית להיות מושלמת, הנערה שנראה שיש לה הכול בחיים,אולם דווקא היא מתייסרת בגלל הדבר שלעולם לא תוכל לקבל.
בין קדמה מרתקת לזוהר ההייטק, חמישה צעירים נאבקים למצוא את מקומם ברומו של עולם. ועם זאת, כשנמצאים גבוה כל כך אין לאן לעלות יותר, והנפילה היא בלתי נמנעת.
קת'רין מק'גי גרה ביוסטון טקסס. היא למדה ספרות אנגלית וספרות צרפתית באוניברסיטת פרינסטון, ובעלת תואר שני מאוניברסיטת סטנפורד. בשנים שבהן גרה בניו-יורק, בדירה בקומה השנייה, החלה לחלום על גורדי שחקים. שם גם התחילה לכתוב.
הספר: "הקומה האלף",  מאת:קת'רין מק'גי
סוגה – מותחן פנטזיה
מחיר 98 ש"ח
כריכה קלה
384 עמודים
הוצאת זימזון מבית ספר לכל
מיועד לנוער ולמבוגרים
ניתן להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט:
http://www.bookme.co.il
   

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה