יום חמישי, 17 במאי 2018

לראשונה על המדף! "אפטוקל" שטיפת פה מצמחי מרפא - להקלה באפטות ונגעים ....

בימים אילו, מושק פיתוח ייחודי של חברת פלוריש הישראלית "אפטוקל" -  שטיפת פה ייחודית המיוצרת מתמציות טהורות של צמחי מרפא, להקלה במצבי אפטות ונגעים בחלל הפה.
פלוריש הישראלית, מתמחה בפיתוח וייצור מוצרי בריאות - בסטנדרט בין לאומי, פיתחה יחד עם צוות רפואי רב תחומי את "אפטוקל" במטרה להקנות מענה לבעיה נפוצה וכואבת זו.

אני מכירה מקרוב את בעיית האפטות, וזה בהחלט מציק מאוד ובלתי נסבל להיות עם אפטה בחלל הפה, קשה לאכול, קשה להרדם, ורק מחכים לרגע שהאפטה המציקה תעבור ותשחרר מהכאב והאי נוחות שאני עוברת, לכן כל תכשיר שיכול לעזור מבחינתי זוהי ברכה וממש כדאי שיהיה בבית לכל צרה של אפטה שתחליט לבקר אצלי בפה, ותכשיר ה"אפוטוקל" בהחלט יכול לעזור לי, מאוד אהבתי שהוא מבוסס על תמציות צמחים,וההמצאה הגדולה מבחינתי זה הנוחות שימוש בתכשיר, ממש כמו מי פה, יופי של המצאה.
תכשיר "אפטוקל" מבוסס על תמציות צמחים מזרזות ריפוי המוכרות כאפקטיביות, בספרות הרפואית והעממית, שטיפת הפה, המיועד לבני 6 ומעלה, מספקת הקלה מיידית בתחושת הכאב ומסייעת בהרגעת המקום הנגוע, נוסף על חיפוי הנגע בשכבה המגנה עליו מגירוי ומסייעת בהחלמתו, היות "אפטוקל" תכשיר טבעי מבוסס מיצוי צמחי מרפא, ניכר גם בטעמו הצמחי - מתקתק.
פירוט צמחי המרפא העיקריים בתכשיר:
היפריקום - צמח ידוע ומוכר ברפואה כמסייע בטיפול במגוון סוגי הרפס (שלבקת) בעת התפרצותם על העור או בחלל הפה. לצמח תכונות הממריצות את פעילות מערכת ההגנה הטבעית של הגוף, כנגד זיהומים, המסייעת בזירוז החלמת הפצעים.
פלנטגו (לחך) - ידוע באופיו המרכך והמזין במקרים של רקמות ריריות פגועות. ברפואה המסורתית משמשים העלים לטיפול והקלה במצבי רקמות ריריות מודלקות ומגורות. משקם רקמות ריריות פגועות ומגורות בזכות תכונותיו האנטי דלקתיות, אנטי בקטריליות ויכולתו לסייע בזירוז ריפויים של פצעים.
פרופוליס - "האנטיביוטיקה של הטבע" בעל תכונות מחטאות ומאלחשות באמצעות יצירת מעטה של הגנה, על רקמות הלוע.
אכינצאה - ידועה ברפואה עממית כמסיעת בחיזוק מערכת ההגנה של הגוף, החיונית להתמודדות הגוף עם וירוסים.
השימוש ב "אפטוקל" קל ופשוט, יש למזוג כ 15 מ"ל תמיסה לכוסית המדידה המצורפת ולשטוף היטב את חלל הפה וחניכיים במשך 30 שניות ולירוק, ניתן להשתמש במוצר גם כטיפול מניעתי למי שנוטה לאפטות ודלקות בחלל הפה. ליעילות מרבית מומלץ שימוש פעמיים ביום,אין לבלוע את התכשיר ואין לשטוף את הפה לאחר השימוש בו.
את "אפטוקל" ניתן לרכוש ברשתות הפארם ובתי המרקחת, במחיר של 80 ש"ח ל 200 מ"ל. מוצרי חברת פלוריש,  בעלי כשרות הבד"צ העדה החרדית ירושלים ומיוצרים לפי תקני איכות מחמירים וסטנדרט של חברת תרופות.
לפרטים נוספים: http://floris.co.il                     
קרדיט צילום: בני גם זו לטובה.                      

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה