יום רביעי, 9 באוגוסט 2017

מותג תוספי התזונה Nutri Care משיק "ביו-ברזל" נוזלי עדין מסוג ביסגליצינאט....

חוסר בברזל בגוף יכול להיות מאוד לא נעים ואני אומרת את זה מנסיון, בחצי שנה האחרונה סבלתי מסחרחורת שפגעה בי באיכות החיים שנבעה מערכים של ברזל נמוך בגופי, לאחר שעשיתי בדיקות נוכחתי לדעת שאני סובלת מחוסר ברזל.
ומפה מה עושים? תופעה מאוד לא נעימה בייחוד שאצלי המחסור נבע מאיבוד דם רב במחזור החודשי, היות ואני מאוד אוהבת את תוספי התזונה של Nutri Care שמחתי לשמוע שהם משיקים "ביו ברזל" מוצר חדש שמגיע בצורת נוזל עדין מסוג ביסגליצינאט, המאפשר ספיגה יעילה במערכת העיכול ללא תופעות לוואי.

ברזל הוא מינרל חיוני לגופנו, מסבירה הנטורופתית ג'ולי ברוך. הברזל הוא חלק מההמוגלובין האחראי על נשיאת החמצן אל תאי הגוף, כמו כן הוא מרכזי בתפקוד מערכות חיוניות רבות. תופעה של חוסר בברזל נובעת בעיקר מצריכה לא מספקת של ברזל דרך המזון, חוסר בברזל יכול לנבוע בין היתר מאיבוד דם (עקב דימום וסתי מוגבר, דימומים בגוף – גלויים או נסתרים ועוד), קושי בספיגת ברזל בגלל בעיות במערכת העיכול וסיבות נוספות. התסמינים המצביעים על מחסור בברזל בגוף הם: סחרחורת, נשירת שיער, עייפות, הפרעות שינה, פגיעה בריכוז, פגיעה בהתפתחות ועוד.
יש לשים לב לתסמינים הללו, לערוך בדיקות דם כדי לבדוק את רמת הברזל בדם ולשנות את התזונה בהתאם, מציינת ברוך. הברזל מצוי בעיקר במזון מן החי כגון בשר בקר, הודו, ביצים, וכן במזון מן הצומח, כמו קטניות, ברוקולי, טחינה, שקדים, פירות יבשים ועוד. כאשר התזונה אינה מספיקה כדי לשמור על רמה תקינה של ברזל בדם, ולנשים בהיריון הזקוקות לכמות גבוהה של ברזל – מומלץ לצרוך ברזל כתוסף תזונה.
מותג תוספי התזונה Nutri Care מציג תוסף תזונה חדש: "ביו-ברזל" נוזלי עדין מסוג ביסגליצינאט.
פורמולת הברזל מסוג זה, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך, תורמת לספיגה טובה של הברזל במערכת העיכול, והיא קלה לעיכול, ואינה גורמת לתופעות הלוואי האופייניות לנטילת ברזל כמו כאבי בטן ועצירות. בנוסף לכך, הפורמולה מכילה ויטמין B12, חומצה פולית וויטמין C המסייעים לספיגה של הברזל ולמניעת סוגים שונים של אנמיה. לפורמולה זמינות ביולוגית גבוהה המאפשרת ספיגה אופטימלית, במיוחד לאנשים הסובלים מבעיות ספיגה במערכת העיכול, כמו כן, הפורמולה הנוזלית נוחה לבליעה.
 אין ספק שחשוב לשים לב לגוף ולתסמינים ולהיות עירניים, אני בהחלט אנסה את "ביו ברזל" ואוסיף אותו לתוספי התזונה שאני משתמשת כדי להעלות את רמת הברזל שלי, אחד החידושים שהפורמולה מכילה ויטמין c שהבנתי שזה ממש חשוב לספיגת הברזל בגוף.
"ביו ברזל" כשר בהשגחת בד"ץ העדה החרדית.
מחיר: 87 ש"ח.
להשיג ברשתות הפארם, חנויות טבע ובתי המרקחת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה